Електрични тротинети

Електрични тротинети

Има 24 производи.

Приказ 1-24 од 24 ставка(и)

Активни филтри

Kugoo S1 PRO - Електричен... На Залиха Бесплатна достава
 • -600 ден

Kugoo S1 PRO - Електричен тротинет - црн

21390 ден Редовна цена 21990 ден Цена

KUGOO S1 PRO електричен тротинет на преклоп, батерија 7,5Ah, 350W, LCD екран, 3 режими за брзини, 8" гуми за поголема сигурност

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Kugoo S1 PRO - Електричен... На Залиха Бесплатна достава
 • -600 ден

Kugoo S1 PRO - Електричен тротинет - бел

21390 ден Редовна цена 21990 ден Цена

KUGOO S1 PRO електричен тротинет на преклоп, батерија 7,5Ah, 350W, LCD екран, режими за 3 брзини, 8" гуми за поголема сигурност

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Mijia M365... Нема Залиха Бесплатна достава
 • -1000 ден

Xiaomi Mijia M365 Електричен тротинет

23990 ден Редовна цена 24990 ден Цена

Оригинален Xiaomi M365 преклопувачки електричен тротинет, водоотпорен IP54, смарт BMS, двоен состав на кочење, алуминиумска легура.

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Segway Ninebot ES2... Нема Залиха Бесплатна достава
 • -1000 ден

Segway Ninebot ES2 Електричен Тротинет

25990 ден Редовна цена 26990 ден Цена

Мотор од 300W  / 5.2Ah литиум-јонска батерија

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Segway Ninebot MAX G30... Нема Залиха Бесплатна достава

Segway Ninebot MAX G30 Електричен...

41990 ден Цена

Ninebot KickScooter MAX G30 кој поддржува 3 режими за возење, батерија од 551 WH, отпорен на вода и прашина

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1- 2 дена | 2 години гаранција | ЕУ верзија

Segway Ninebot GoKart... Нема Залиха Бесплатна достава

Segway Ninebot GoKart Комплет за...

40990 ден Цена

GoKart додаток за Ninebot S, мотор 1800W, брзина до 24км/час, опсег до 15 km, 5" гуми за различни подлоги

Испорака од магацин во Македонија 

Ninebot Segway S - Бел Нема Залиха Бесплатна достава

Ninebot Segway S - Бел

23990 ден Цена

Ninebot Segway S, електричен hoverboard, 16км/час, опсег до 22км, 700W, LED светла

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Батерија за електричен... Нема Залиха Бесплатна достава
 • Ново

Батерија за електричен тротинет Segway...

10990 ден Цена

Оригинална додатна батерија за електричен тротинет Segway ES1, ES2, ES4

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Кацига Xiaomi Mi Commuter... Нема Залиха Бесплатна достава

Кацига Xiaomi Mi Commuter Големина M -...

1990 ден Цена

Стабилнa, прилагодлива, погодна за тротинети, скутери, ролери, велосипеди, скејтборди, дизајн на кацигата - големина М (55-58см)

Xiaomi Mijia 1S -... На Залиха Бесплатна достава
 • -600 ден
 • Ново

Xiaomi Mijia 1S - Електричен тротинет

26390 ден Редовна цена 26990 ден Цена

25км/ч, 3 брзини, автономија до 30 километри, 8,5'' гуми

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција | ЕУ Верзија

Xiaomi Mijia M365 PRO 2... Нема Залиха Бесплатна достава
 • Ново

Xiaomi Mijia M365 PRO 2 Електричен...

32990 ден Цена

Нова генерација PRO 2, 600W, 25 км/ч, 3 брзини, автономија до 45 километри, E-ABS + диск кочници

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција | ЕУ Верзија

Xiaomi Mi Scooter Essential... На Залиха Бесплатна достава
 • -600 ден
 • Ново

Xiaomi Mi Scooter Essential Lite -...

19390 ден Редовна цена 19990 ден Цена

Мултифункционална контролна табла, автономија до 20км, максимална брзина до 20км/ч

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција | ЕУ верзија

Резервна гума за Xiaomi... Нема Залиха Бесплатна достава
 • Ново

Резервна гума за Xiaomi M365 Honeycomb...

1390 ден Цена

Резервна гума соодветна за електрични тротинети Xiaomi M365, M365 PRO, Essential, 1S, Pro 2

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

НАСКОРО!

Резервна гума за Xiaomi... Нема Залиха Бесплатна достава
 • Ново

Резервна гума за Xiaomi M365 Honeycomb...

1390 ден Цена

Резервна гума соодветна за електрични тротинети Xiaomi M365, M365 PRO, Essential, 1S, Pro 2

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

НАСКОРО!

Резервна гума за Xiaomi... Нема Залиха Бесплатна достава
 • Ново

Резервна гума за Xiaomi M365 Honeycomb...

1390 ден Цена

Резервна гума соодветна за електрични тротинети Xiaomi M365, M365 PRO, Essential, 1S, Pro 2

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

НАСКОРО!

Филтрирај по

Боја

Боја

Цена

Цена

 • 490 ден - 40990 ден