Анти-лизгачка подлога за Xiaomi M365 Електричен тротинет

Шифра: 000022

990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Погодна за електричните тротинети Xiaomi M365

Количина
На залиха

Анти-лизгачка подлога за Xiaomi M365 Електричен тротинет

Анти-лизгачка, висококвалитетена гумена подлога за електричниот тротинет Xiaomi M365.

Одлично се прилагодува и прицврстува за поудобно и безбедно возење.

  • Димензии: 56 х 13 см
  • Материјал: гума
  • Пакет: 1 Подлога

Специфични референци

Рецензии

Оценка: 
Број на рецензии: 0 

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Анти-лизгачка подлога за Xiaomi M365 Електричен тротинет

Погодна за електричните тротинети Xiaomi M365

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop