Главна ротациона четка за 360 S9 роботска правосмукалка

Шифра: 000298

990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Ротационата четка е компатибилна со моделот 360 Vacuum Cleaner S9 

Количина
На залиха

Производителот советува редовна промена на главната четка со цел да се одржува непрекината работа на роботот и да се продолжи векот на траење на самиот производ.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Главна ротациона четка за 360 S9 роботска правосмукалка

Ротационата четка е компатибилна со моделот 360 Vacuum Cleaner S9 

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop