ADO D30C

ADO D30C

Има 2 производи.

Приказ 1-2 од 2 ставка(и)

Активни филтри

ADO D30C Електричен... На Залиха Бесплатна достава

ADO D30C Електричен велосипед - Silver

93490  Цена

мотор 250W 42Nm, батерија 36V 10.4Ah, до 25км/ч, G drive 2.0, гуми од 27.5"

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава до дома | 1 година гаранција

ADO D30C Електричен... На Залиха Бесплатна достава

ADO D30C Електричен велосипед - сив

93490  Цена

мотор 250W 42Nm, батерија 36V 10.4Ah, до 25км/ч, G drive 2.0, гуми од 27.5"

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава до дома | 1 година гаранција