Mi Band 7

Mi Band 7

Има 3 производи.

Приказ 1-3 од 3 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Mi Band 7 Паметен... На Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Mi Band 7 Паметен фитнес тракер...

3690  Цена

1,62" AMOLED екран, 490 x 192 пиксели, 326 PPI, 5ATM, 120 спортски начини, автономија до 14 дена

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава до дома | 1 година гаранција