Mijobs метално резервно ремче за Xiaomi Mi Band 5, 6, 7 – розево златно

Шифра: 001028

1090 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Компатибилно со фитнес тракерот Xiaomi Mi Band 7

Количина
На залиха

Mijobs метално резервно ремче за Xiaomi Mi Band 7 – розево златно

Персонализирајте го вашиот Xiaomi Smart Band 7 со новото резервно метално ремче. 

Удобно на раката, атрактивно и едноставно за чистење. Лесно се става и остранува од зглобот.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Mijobs метално резервно ремче за Xiaomi Mi Band 5, 6, 7 – розево златно

Компатибилно со фитнес тракерот Xiaomi Mi Band 7

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop