Резервна крпа за роботска правосмукалка Viomi V2 / V2 Pro / V3 / SE

Шифра: 363824

790 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена

Количина
На залиха

Крпата е наменета за Viomi роботски правосмукалки V2 / V2 Pro / V3 / SE, а е компатибилна и со серијата роботи Xiaomi Vacuum-Mop Pro.

Изработена е од микрофибер.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Резервна крпа за роботска правосмукалка Viomi V2 / V2 Pro / V3 / SE

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop