Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra База за автоматско празнење - Црна

Шифра: 000674

14990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Проток на воздух 16500Pa, 4 литарска антибактериска вреќичка, двоканално собирање на прашината од роботот

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава до дома

Количина
На залиха

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra базата за автоматско празнење на роботот е совршен додаток на вашиот Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra. По завршување на чистењето или полн резервоар, роботот автоматски ќе се врати на базата за празнење. На ефикасен и брз начин го празни роботот од насобраната прашина со моќ од 16500 Pa. Резервоарот се празни во рок од 10 секунди.

Вреќичката за прашина има капацитет од 4 литри. Бидејќи базата има двојна функција, роботот за време на празнењето може да си ја дополнува батеријата.

Технички податоци

Бренд
Xiaomi
Модел
STYTJ05ZHMHWJC
Боја
Црна
Димензии и тежина
28.5 X 39.7 X 46.8 цм, 5.39кг
Пакет
1x база за автоматско празнење, 1x сад за прашина, 1x кабел за напојување, 2x заменски вреќички, 1x упатство за употреба
Гаранција
2 години

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra База за автоматско празнење - Црна

Проток на воздух 16500Pa, 4 литарска антибактериска вреќичка, двоканално собирање на прашината од роботот

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава до дома

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop