Оригинална батерија за безжична правосмукалка JIMMY JV85 Pro

Шифра: 371891

5290 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Оригинална батерија за безжична правосмукалка JIMMY JV85 Pro

Количина
На залиха

Оригинална батерија за безжична правосмукалка JIMMY JV85 Pro

Доколку имате потреба од поголема автономија за правосмукалката Jimmy JV85 Pro, дефинитивно препорачуваме да купите дополнителна батерија. Едноставно, вметнете ја во правосмукалката и продолжете со чистењето додека се полни другата батерија.

* батеријата не е компатибилна со моделот JV85

Технички податоци

Бренд
Jimmy
Модел
Батерија за JV85 Pro
Боја
Сребрeна
Гаранција
6 месеци

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Оригинална батерија за безжична правосмукалка JIMMY JV85 Pro

Оригинална батерија за безжична правосмукалка JIMMY JV85 Pro

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop