Филтер HEPA за роботска правосмукалка 360 S10

Шифра: 000663

990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Филтер HEPA наменет за модел 360 S10. Пакувањето се состои од 2 филтри.

Количина
Распродадено


Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Филтер HEPA за роботска правосмукалка 360 S10

Филтер HEPA наменет за модел 360 S10. Пакувањето се состои од 2 филтри.

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop