Xiaomi Филтер Антиформалдехид S1 за Mi Air Purifier 3H/2H/2S/2C/2/2 Pro

Шифра: 000452

1990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Филтер компатибилен со моделите Xiaomi Mi Purifier 3H/2H/2S/2C/2/2 Pro

Количина
Распродадено


Оригинален филтер за прочистување специјално дизајниран за отстранување на формалдехидот, PM2.5 честички и специфични миризби.

За високите перформанси кои ги нуди заслижни се трите слоја од кои е составен – основна мрежа на филтерот, H11 мрежа со високи перформанси и филтер со активен јаглен.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi Филтер Антиформалдехид S1 за Mi Air Purifier 3H/2H/2S/2C/2/2 Pro

Филтер компатибилен со моделите Xiaomi Mi Purifier 3H/2H/2S/2C/2/2 Pro

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop