Xiaomi HOTO Еlectric Screwdriver – електричен одвртувач во сет со 25 додатоци

Шифра: 000934

3190 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

25 S2 додатоци, USB-C приклучок за полнење

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија 

Количина
На залиха

HOTO electric screwdriver – електричен одвртувач во сет со 25 додатоци

Новиот HOTO сет доаѓа во ново и компактно пакување со прецизен електричен одвртувач и други 25 продолжетоци подредени во 10 категории. Додатоците се совршени за расклопување, модифицирање и останати поправки во домот. Едноставен е за употреба со помош на копчињата за завртување и одвртување. Како самиот одвртувач така и додатоците се цврсти и издржливи. Додатоците се исто така анодизирани и брусени поради што се мазни на допир и не се лизгаат. Вградениот магнетизатор пак, ќе ви помогне полесно да ги фатите микро шрафчињата.

Батеријата може да се полни со помош на USB-C приклучок, додека пак индикаторот ја штити и ја олеснува употребата.

HOTO сетот е компактен и лесен за пренос! Торбичката е со димензии 182 X 71,3 X 26,1мм и тежина од 314 грама.

Технички податоци

Бренд
HOTO
Модел
QWLSD010
Боја
Црна
Батерија
350 MAh литиумска батерија, време на полнење 160-200 минути

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi HOTO Еlectric Screwdriver – електричен одвртувач во сет со 25 додатоци

25 S2 додатоци, USB-C приклучок за полнење

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија 

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop