Резервна крпа за роботска правосмукалка Viomi V3 Max

Шифра: 000711

590 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена

Количина
На залиха

Крпата е наменета за Viomi V3 Max роботска правосмукалка.

Изработена е од микрофибер.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Резервна крпа за роботска правосмукалка Viomi V3 Max

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop