• Ново

Xiaomi Mi S500 Електрична машинка за бричење

Шифра: 000258

2990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

НАСОКОРО!

Глава од 360 степени прилагодлива на сечиј облик на лице, 2 начини на работа, LED екран, сертификат за водоотпорност

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена 

Количина
Распродадено


Xiaomi Mi S500 Електрична машинка за бричење

Мазна и привлечна кожа! Глава со три сечила и флексибилен дизајн кој совршено се прилагодува на лицето, без притоа да предизвика било каква иритација.

Водоотпорноста е потврдена со сертификатот IPX7 и овозможува брзо чистење на машинката под млаз вода. Главата на машинката лесно се вади и е доста лесна за чистење.
 

Опремена е со LED дигитален екран, дава приказ за полнењето, потсетник за полнење, заклучување при патување. Секојдневното бричење ќе биде уште полесно – без оглед дали се наоѓате дома или сте на патување.

Телото на машинката е покриено со PPG боја која го штити од отпечатоци од прсти, а воедно дава и елегантен изглед. Поседува сертификат IPX7 за водоотпорност, може да се користи за суво или водено бричење.

Практично полнење при секое ваше патување. Времето за полнење е околу час и половина а батеријата е со времетраење од 60 минути.

Технички податоци

Бренд
Xiaomi
Модел
S500
Боја
Црна
Батерија
60 минути, полнење до 1.5 час
Димензии и тежина
155,1*61,6*63,3мм
Пакет
1 машинка, 1 кабел за полнење, 1 четка за чистење, 1 упатство за употреба

Специфични референци

Рецензии

Оценка: 
Број на рецензии: 0 

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi Mi S500 Електрична машинка за бричење

НАСОКОРО!

Глава од 360 степени прилагодлива на сечиј облик на лице, 2 начини на работа, LED екран, сертификат за водоотпорност

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена 

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop