Четка за теписи компатибилна со JV53/JV63/JV65/JV85/JV85Pro

Шифра: 371608

1290 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Четката изработена од меки влакненца за да овозможи ефикасно чистење на вашите теписи а притоа да не ги оштети

Количина
На залиха

Четката за теписи е компатибилна со моделите JV53/JV63/JV65/JV85/JV85Pro

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Четка за теписи компатибилна со JV53/JV63/JV65/JV85/JV85Pro

Четката изработена од меки влакненца за да овозможи ефикасно чистење на вашите теписи а притоа да не ги оштети

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop