Оригинален HEPA филтер за Jimmy JV63 и JV65

Шифра: 369204

1250 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Филтерот е компатибилен со моделите Jimmy JV63 и JV65.

Едноставен за употреба и промена.

Количина
На залиха

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Оригинален HEPA филтер за Jimmy JV63 и JV65

Филтерот е компатибилен со моделите Jimmy JV63 и JV65.

Едноставен за употреба и промена.

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop