Xiaomi VIOMI A9 - Безжична правосмукалка

Шифра: 000357

13990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

4 во 1 безжична правосмукалка, мотор со јачина од 400W, 120 AW (23Kpa) моќ на вшмукување

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Количина
Распродадено


VIOMI своето богато искуство во производството на роботски правосмукалки, започна да го применува и при производство на безжични правосмукалки, како што е случај со еден нов модел - A9.

Производот ќе ви помогне на лесен начин да го исчистите вашиот дом, канцеларија или апартман. Се одликува со елегантен дизајн и со LED светло сместено на предната страна со цел подобро да го осветли делот за чистење и за подобро да ја забележите прашината при послабо осветлување. Производот се карактеризира со мотор од 400W, голема моќ на вшмукување од 23000 Pa (120 AW) и иновативна филтрациска технологија. Не само што може да ја елиминира прашината (до 99% честички прашина) и влакна, туку ефикасно ќе ги отстрани и поголемите честички прашина.

A9 правосмукалката се карактеризира со напредна технологија а исто така и со состав против заплеткување на четката со петтостепена филтрација. Со овој начин, воздухот во просторијата ќе биде одличен и здрав за дишење дури и по чистењето.

Четката на правосмукалката има сопствен независен мотор со цел да овозможи уште подобра ефикасност.

Со помош на додатоците, правосмукалката претставува производ 4 во1.

Батеријата е со капацитет од 2500 mAh и овозможува автономија до 55 минути (во зависно од начинот на работа). Viomi A9 се полни целосно за 3,5 часа.

Технички податоци

Бренд
Viomi
Модел
V-HWVC12A
Боја
Сива
Напредни функции
мотор со јачина од 400W, моќ на вшмукување 120 AW (23Kpa), 5 степени на филтрација
Димензии и тежина
330 x 114 x 209мм, 1.54кг
Пакет
1x правосмукалка Viomi A9 1x Главна моторизирана четка за теписи 1x Електрична четка за грини 1x четка за агли 1x 2во1 четка за тапациран мебел 1x Батерија 1x Метално црево 1x Адаптер 1x Држач за на ѕид
Гаранција
2 години

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi VIOMI A9 - Безжична правосмукалка

4 во 1 безжична правосмукалка, мотор со јачина од 400W, 120 AW (23Kpa) моќ на вшмукување

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop