Траки за пешачење

Траки за пешачење

Има 3 производи.

Приказ 1-3 од 3 ставка(и)

Активни филтри

KingSmith Walking Pad C2... На Залиха Бесплатна достава

KingSmith Walking Pad C2 (S1) трака за...

27990  Цена

0.5-6 км/ч, дизајн на преклоп, алуминиумска легура, рачен и автоматски начин на работа, тежина до 100 килограми

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава | 2 години гаранција | Достава до 5 работни дена