Додатоци за роботски правосмукалки

Додатоци за роботски правосмукалки

Додатоци за роботски правосмукалки

Има 65 производи.

Приказ 1-24 од 65 ставка(и)

Активни филтри

2 х Xiaomi MOP P PRO... На Залиха Бесплатна достава

2 х Xiaomi MOP P PRO Резервни Крпи За...

890  Цена

Пакетот содржи две крпи компатибилни со моделот Xiaomi Mi Robot Mop P PRO

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена

Филтер за Roborock S5 Max,... На Залиха Бесплатна достава

Филтер за Roborock S5 Max, S6, S6 Pure...

990  Цена

Резервен филтер за моделот Roborock S5 Max. Филтерот е компатибилен и со роботските правосмукалки S50/S55, S6.

Во пакувањето има 2 парчиња

Xiaomi странична четка... На Залиха Бесплатна достава

Xiaomi странична четка соодветна за...

699  Цена

Уникатен дизајн за едноставно чистење

Изработена од ABS материјали кои овозможуваат долготрајна употреба

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Странична четка за Viomi... Нема Залиха Бесплатна достава

Странична четка за Viomi V2/V2 Pro/V3

690  Цена

Странична четка наменета за роботски правосмукалки Viomi V2/V2 Pro/V3

Четката е компатибилна со моделот Xiaomi Vacuum Mop Pro

HEPA филтер за 360 S9... На Залиха Бесплатна достава

HEPA филтер за 360 S9 роботска...

690  Цена

Филтерот е наменет за моделот 360 Vacuum Cleaner S9

Цената се однесува на едно парче

Достапен за пред-нарачка! Предавање во достава е предвидено околу 26.06.2024!

Xiaomi Viomi V2 Pro/Viomi... Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Viomi V2 Pro/Viomi SE/V3 филтер

990  Цена

Филтерот е компатибилен со роботските правосмукалки од серијата Xiaomi Viomi и тоа Viomi V2 Pro/Viomi SE/ VIOMI V3.

Едноставен е за одржување, се мие под тенок млаз вода. Производителите препорачуваат да се менува на секои 3-6 месеци за да се зачува функционалноста на роботот и на самиот филтер.

Филтерот е компатибилен и со моделот Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop P(Pro).

Во пакувањето има 2 филтри.

Станица за автоматско... Нема Залиха Бесплатна достава

Станица за автоматско празнење на...

19990  Цена

Автоматско празнење на резервоарот, интелигентен начин на собирање прашина, има можност да работи со вреќички со капацитет од 1.8 литри

Резервни крпи за Xiaomi... Нема Залиха Бесплатна достава

Резервни крпи за Xiaomi Roborock S5 MAX

1190  Цена

Резервни крпи компатибилни со робот правосмукалка Roborock S5 MAX

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена