Главна ротациона четка за Viomi S9 роботска правосмукалка

Шифра: 000510

990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Четката е изработена од меки влакна чија структура нема да го оштети подот при чистење

Количина
На залиха

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Главна ротациона четка за Viomi S9 роботска правосмукалка

Четката е изработена од меки влакна чија структура нема да го оштети подот при чистење

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop