Странична четка за робот Roborock S8 - бела

Шифра: 001178

990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Страничната четка за Xiaomi Roborock, е компатибилна со моделите Roborock S8

Во пакувањето има 2 четкички

Количина
На залиха

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Странична четка за робот Roborock S8 - бела

Страничната четка за Xiaomi Roborock, е компатибилна со моделите Roborock S8

Во пакувањето има 2 четкички

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop