HEPA филтер за безжична правосмукалка JIMMY JV85 / JV85 Pro / H9 Pro/ H9 Flex/ H10 Pro

Шифра: 371899

1250 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Филтерот е компатибилен со моделите JIMMY JV85 / JV85 Pro / H9 ProКоличина
Распродадено


Едноставен дизајн, лесен за чистење и одржување

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

HEPA филтер за безжична правосмукалка JIMMY JV85 / JV85 Pro / H9 Pro/ H9 Flex/ H10 Pro

Филтерот е компатибилен со моделите JIMMY JV85 / JV85 Pro / H9 ProОстави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop