Четка за вдлабнатини и отвори 2во1 - JV65 и JV63

Шифра: 1234

650 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Со помош на практичната четка за вдлабнатини лесно ќе ги исчистите сите тешки агли во домот.

Четката е компатибилна со моделите JV65 и JV63

Количина
На залиха

Составена од меки влакненца кои нема да го уништат вашиот мебел

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Четка за вдлабнатини и отвори 2во1 - JV65 и JV63

Со помош на практичната четка за вдлабнатини лесно ќе ги исчистите сите тешки агли во домот.

Четката е компатибилна со моделите JV65 и JV63

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop