Четка за чистење отвори и агли 2 во 1 - Компактибилна со Jimmy JV63 и JV65

Шифра: 370213

650 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Дополнителна четка 2 во 1 наменета за чистење отвори

Количина
На залиха

Дополнителна четка за отвори 2 во 1 - Компактибилна со моделите JV63 и JV65

Со помош на практичната четка за отвори и агли 2 во 1, отстранете ги прашината и нечистотијата од најтешко достапните места во домот.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Четка за чистење отвори и агли 2 во 1 - Компактибилна со Jimmy JV63 и JV65

Дополнителна четка 2 во 1 наменета за чистење отвори

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop