Прочистувачи на воздух

Xiaomi Прочистувач на воздух и додатоци

Прочистувачи на воздух

Има 8 производи.

Приказ 1-8 од 8 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Mi Air Purifier 3C -... На Залиха Бесплатна достава
  • -400 

Xiaomi Mi Air Purifier 3C -...

7590  Редовна цена 7990  Цена

Брзина на прочистување 320м3/ч, 29W максимална моќ, Google Assistant и Alexa

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Xiaomi Mi Air Purifier 2H... На Залиха Бесплатна достава
  • -1500 

Xiaomi Mi Air Purifier 2H Прочистувач...

7490  Редовна цена 8990  Цена

Прочистувач на воздух со модерен дизајн и паметно поврзување со телефон или таблет. Прочистува од ПМ честички, полен, редуцира чад од цигари, бактерии, вируси, хемикалии

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Филтер за Xiaomi Mi Air... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -400 

Филтер за Xiaomi Mi Air 3H/2H/2/2S/Pro...

1990  Редовна цена 2390  Цена

Оригинален Xiaomi Mi Air филтер за прочистувач на воздух

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Xiaomi Mi Air Purifier 3H... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -2000 

Xiaomi Mi Air Purifier 3H Прочистувач...

10990  Редовна цена 12990  Цена

Прочистувач на воздух со модерен дизајн и паметно поврзување со телефон или таблет. Прочистува од ПМ честички, полен, редуцира чад од цигари, бактерии, вируси, хемикалии

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Mi Air Purifier Pro... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -3500 

Xiaomi Mi Air Purifier Pro -...

12990  Редовна цена 16490  Цена

Екран кој ја прикажува моменталната состојба на воздухот во собата, трослоен филтер

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција | EУ верзија

Xiaomi HEPA филтер за Mi... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -600 

Xiaomi HEPA филтер за Mi Air Purifier...

1890  Редовна цена 2490  Цена

Повеќеслоен филтер соодветен за 3H/2H/2/PRO

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена 

Xiaomi Антибактериски... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -600 

Xiaomi Антибактериски филтер за Mi Air...

1990  Редовна цена 2590  Цена

Xiaomi филтер компатибилен со Mi Air Purifier 3H / 2H / 2 /2 Pro

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена