Xiaomi TV и додатоци

Xiaomi смарт телевизори и додатоци

Xiaomi TV и додатоци

Има 8 производи.

Приказ 1-8 од 8 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Mi Box S- TV Box... На Залиха Бесплатна достава
  • -700 

Xiaomi Mi Box S- TV Box глобална верзија

3990  Редовна цена 4690  Цена

Android Box TV, Cortex-A53 quad core, 2GB RAM, 8GB ROM

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 1 година гаранција | ЕУ верзија

Xiaomi Mi LED TV 4S 43''... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -1000 

Xiaomi Mi LED TV 4S 43'' Smart Android...

23990  Редовна цена 24990  Цена

Quad core 64 bit процесор, гласовни команди и Google Assistant, DOLBY технологија

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција | EУ верзија

Xiaomi Mi Smart TV 4S UHD... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -1000 

Xiaomi Mi Smart TV 4S UHD 4K 55''...

28990  Редовна цена 29990  Цена

Smart TV, 55 инчен LCD екран, 4K HDR резолуција, Android TV, внатрешна меморија 8 GB, далечински управувач со гласовна контрола, метално куќиште

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Mi Smart TV 4A HD... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -1000 

Xiaomi Mi Smart TV 4A HD 32'' Телевизор

12990  Редовна цена 13990  Цена

Smart TV, 32 инчни LCD екран, Android TV, HD 1366*768 резолуција, внатрешна меморија 8 GB, далечински управувач со гласовна контрола

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Mi TV Stick - TВ Стик На Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Mi TV Stick - TВ Стик

2990  Цена

Cortex A53, ARM Mali 450, Android TV 9.0, 2K HDR, HDMI 2.0, Netflix, Google Asistant

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Mi TV UHD 4S 65" -... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -2000 

Xiaomi Mi TV UHD 4S 65" - Паметен...

38990  Редовна цена 40990  Цена

Дисплеј 4K HDR ОД 10 bit, метален дизајн со висок квалитет, Android TV™ + Google Assistant

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Xiaomi Mi 4K Laser... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -20000 

Xiaomi Mi 4K Laser Projector 150"

119990  Редовна цена 139990  Цена

4K (3840x2160) UHD резолуција, Bluetooth 4.0, WiFi 2.4 / 5GHz, 80"- 150" прикажување на проекција

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава до дома | 2 години гаранција

Xiaomi Soundbar 3.1ch - Црн Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Soundbar 3.1ch - Црн

13590  Цена

Звучна лента 3,1", 3 звучници со целосен опсег, 3 високотонци и самостоен вуфер, 430w, Dolby Audio™ DTS® Digital Surround, DTS® Virtual X