JIMMY

JIMMY

Има 26 производи.

Приказ 1-24 од 26 ставка(и)

Активни филтри

JIMMY BX7 Pro рачна UV... На Залиха Бесплатна достава

JIMMY BX7 Pro рачна UV правосмукалка

9190  Цена

Отстранување на грини со LED UV дејство, ултразвучна стерилизациска технологија, интелигентен сензор за откривање прашина и грини, три режими на работа, моќност од 700W, сад за прашина од 0,5l, двојна циклонска филтрација, патентирана четка од 240 mm, 78 dBA.

Xiaomi JIMMY JV53 -... На Залиха Бесплатна достава
  • -1000 

Xiaomi JIMMY JV53 - безжична...

10990  Редовна цена 11990  Цена

Повеќенаменска, моќност на вшмукување 2v1, 125AW и 20kPa, мотор 425W, автономија на смукање 45 минути, пакетот содржи повеќе четки

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

JIMMY H8 Pro Безжична... Нема Залиха Бесплатна достава

JIMMY H8 Pro Безжична правосмукалка

18990  Цена

мотор 500W, 110 000 вртежи во минута, LED екран, 4 начини на работа

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава до дома 

JIMMY H9 Pro Безжична... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -3000 

JIMMY H9 Pro Безжична правосмукалка

21990  Редовна цена 24990  Цена

Мотор 600W, 110 000 вртежи/мин, LED екран, автономија до 80 минути

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 2-3 дена | 2 години гаранција

JIMMY JV85 Pro Безжична... На Залиха Бесплатна достава
  • -5000 

JIMMY JV85 Pro Безжична правосмукалка...

19990  Редовна цена 24990  Цена

Мотор 550W, моќ на вшмукување 200AW, LED екран, филтер HEPA-13, автономија до 70 минути, различни додатоци во пакувањето

Испорака од магацин во Македонија | Брза и бесплатна достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

JIMMY JV85 Безжична... Нема Залиха Бесплатна достава

JIMMY JV85 Безжична правосмукалка

17990  Цена

Мотор 500W, моќност на вшмукување 185AW, LED дисплеј, HEPA-13 филтер, автономија 60 мин., Ергономски дизајн

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава од 1-2 дена | 2 години гаранција

JIMMY H10 Pro Безжична... Нема Залиха Бесплатна достава

JIMMY H10 Pro Безжична правосмукалка

29990  Цена

Мотор 600W, дигитален мотор без четкици, LCD екран, автономија до 90 минути

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 2-3 дена | 2 години гаранција

JIMMY WB73 рачна UV... Нема Залиха Бесплатна достава

JIMMY WB73 рачна UV правосмукалка

8590  Цена

Отстранување на грини со LED UV дејство, двојна стерилизација, интелигентен сензор за откривање прашина и грини, три режими на работа, моќност од 600W, сад за прашина од 0,5l, двојна циклонска филтрација, патентирана четка од 240 mm, 78 dBA.

Четка валјак за безжична... На Залиха Бесплатна достава

Четка валјак за безжична правосмукалка...

1590  Цена

Валјка четката е изработена од комбинација на меки и тврди влакна со цел поефикасно чистење на површините. Истата може да се користи за моделите Jimmy JV65, Jimmy JV63, JimmyJ V53, Jimmy JV85 Pro

Безжичен перач под притисок... На Залиха Бесплатна достава

Безжичен перач под притисок Xiaomi...

10990  Цена

Безжичен перач под притисок, максимален притисок до 2,2 MPa, литијска батерија од 2500 mAh

Официјални дистрибутери во Македонија | Гаранција 2 години 

JIMMY HW10 Pro Безжична... Нема Залиха Бесплатна достава

JIMMY HW10 Pro Безжична правосмукалка

31990  Цена

Мотор 400W, технологија на двојни резервоари, OLCD екран, автономија до 80 минути

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 2-3 дена | 2 години гаранција