HEPA филтер за Xiaomi G11 правосмукалка

Шифра: 001126

1290 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Филтерот е компатибилен со правосмукалка модел Xiaomi G11.

Едноставен за употреба и промена.

Количина
На залиха

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

HEPA филтер за Xiaomi G11 правосмукалка

Филтерот е компатибилен со правосмукалка модел Xiaomi G11.

Едноставен за употреба и промена.

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop