Оригинален резервоар за вода за JIMMY JV83/JV85/JV85 Pro/ H9 Pro/H9 Flex/H10 Pro

Шифра: 000460

1890 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Резервоар за вода за безжични правосмукалки Xiaomi JIMMY JV83/JV85/JV85 Pro/ H9 Pro/H9 Flex/H10 Pro.
Пакувањето содржи една крпа и заменски филтри за вода

Количина
На залиха

Оригинален резервоар за вода за JIMMY JV83/JV85/JV85 Pro/H9 Pro/H9 Flex/H10 Pro

Резервоар за вода e соодветен за безжични правосмукалки Jimmy JIMMY JV85 / JV85 Pro и H9 Pro.

*Не додавајте детергенти или средства за чистење во резервоарот за вода.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Оригинален резервоар за вода за JIMMY JV83/JV85/JV85 Pro/ H9 Pro/H9 Flex/H10 Pro

Резервоар за вода за безжични правосмукалки Xiaomi JIMMY JV83/JV85/JV85 Pro/ H9 Pro/H9 Flex/H10 Pro.
Пакувањето содржи една крпа и заменски филтри за вода

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop