Моторизирана четка за тапацир за JV63 i JV65

Шифра: 366627

2490 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Моторизирана четка наменета за тапацир модел Jimmy JV63 и JV65

Количина
На залиха

Изработена од квалитетен материјал и меки влакна кои ќе овозможат одличен третман на подната површина. Наменета за моделите JV63 и JV65

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Моторизирана четка за тапацир за JV63 i JV65

Моторизирана четка наменета за тапацир модел Jimmy JV63 и JV65

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop