Резервоар за вода и прашина за V2 PRO / V3 / SE роботска правосмукалка

Шифра: v2v3

2990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Резервоар за вода и прашина за Viomi V2 PRO/V3/SE

Количина
На залиха

Резервоар за вода за 360 S10 

*Не додавајте детергенти или средства за чистење во резервоарот за вода.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Резервоар за вода и прашина за V2 PRO / V3 / SE роботска правосмукалка

Резервоар за вода и прашина за Viomi V2 PRO/V3/SE

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop