Главна ротациона четка компатибилна со Xiaomi Jimmy JV63 и JV65

Шифра: 370219

1590 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Резервна валјак четка 2 во 1

Количина
На залиха

Главна ротациона четка компатибилна со Xiaomi Jimmy JV63 и JV65

Дополнителна четка наменета за мебел и соодветна за безжичните правосмукалки Xiaomi JIMMY JV63 и JV65. Лесен начин за елиминација на прашина и грини од каучи, перници и друг мебел.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Главна ротациона четка компатибилна со Xiaomi Jimmy JV63 и JV65

Резервна валјак четка 2 во 1

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop