Xiaomi Jimmy JV63 - безжична правосмукалка - сина

Шифра: 368276

13990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Повеќенаменска вертикална правосмукалка, 450 W, 130 AW и 20Kpa моќ на вшмукување, автономија од 60 минути

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Количина
Распродадено


Xiaomi Jimmy JV63 - Безжична правосмукалка - сина

Со моќност од 450W и вшмукувачка моќ од дури 130AW, ќе биде уште полесно да се исчисти сета присутна нечистотија. Благодарение на би-циклонската моќност од 19kPa и на HEPA филтерот, вшмукува 99,97% од прашината, успевајќи да ги дофати и најмалите честички до 0,3um за уште поефикасно и подлабинско чистење.

Згора на тоа моторот од 100.000 вртежи во минута и батеријата од 2500mAh гарантираат автономија со времетраење од 60 минути.

Ергономскиот дизајн на Jimmy JV63 и малата тежина овозможуваат практично и лесно чистење.

Идеална е за разни површини и разни места во домот: кревети, разни отвори, вентилатори, високи делови од мебелот; исто така е погодна за чистење автомобили.

Jimmy JV63 е најверен пријател кога станува збор за отстранување влакна од теписи, благодарение на структурата на четката во форма на чешел. Резервоарот од 0,5литри и филтерот се лесни за чистење.

Пакетот содржи: две големи електро четки што може да се адаптираат на разни површини за чистење, од под до душеци, една анти грини четка, четка за тапациран мебел, четка за вдлабнатини.

Детали за производот:

Модел: JV63

Моќност: 450W, 130AW

Бренд: Xiaomi JIMMY

Технички податоци

Бренд
JIMMY
Модел
JV63
Боја
Сина
Моќ
450W, 130AW
Батерија
2500mAh
Пакет
две големи електро четки што може да се адаптираат на разни површини за чистење, од под до душеци, една анти грини четка , четка за тапациран мебел, четка за вдлабнатини.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi Jimmy JV63 - безжична правосмукалка - сина

Повеќенаменска вертикална правосмукалка, 450 W, 130 AW и 20Kpa моќ на вшмукување, автономија од 60 минути

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop