• Ново

Комплет додатоци за Viomi S9 роботска правосмукалка

Шифра: 000686

1990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Комплет компатибилни додатоци за роботска правосмукалка Viomi S9. 

Комплетот содржи 2x HEPA филтри, 2x странични четки (бели), 2x резервни крпи, 1x главна четка, 2x алатки за чистење

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава до дома

Количина
На залиха

Сетот вклучува главна четка, 2 странични четки, 2 HEPA филтри, 2 заменски крпи дизајнирани со висококвалитетни микрофибер влакна за висока апсорпција на вода , како и четка и чешел за чистење. Комплетот е компатибилен за роботска правосмукалка Viomi модел S9.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Комплет додатоци за Viomi S9 роботска правосмукалка

Комплет компатибилни додатоци за роботска правосмукалка Viomi S9. 

Комплетот содржи 2x HEPA филтри, 2x странични четки (бели), 2x резервни крпи, 1x главна четка, 2x алатки за чистење

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава до дома

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop