Главна ротациона четка за Roborock S8 / S8+ / S8 Pro Ultra / Q8 MAX / Q8 MAX+ роботска правосмукалка

Шифра: 001176

1690 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Главна ротациона четка наменета за роботска правосмукалка Roborock S8 / S8+ / S8 Pro Ultra / Q8 MAX / Q8 MAX+ роботска правосмукалка.

Количина
На залиха

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Главна ротациона четка за Roborock S8 / S8+ / S8 Pro Ultra / Q8 MAX / Q8 MAX+ роботска правосмукалка

Главна ротациона четка наменета за роботска правосмукалка Roborock S8 / S8+ / S8 Pro Ultra / Q8 MAX / Q8 MAX+ роботска правосмукалка.

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop