Држач за Walking Pad A1 PRO - Лента за пешачење

Шифра: 001229

5490 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ
Количина
Распродадено


Држачот е компатибилен со моделот А1 Pro и се продава одделно од траката. Изработен е од челик и служи за дополнителна стабилност и сигурност при користење на траката

Технички податоци

Модел
A1 Pro
Боја
Црна

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Држач за Walking Pad A1 PRO - Лента за пешачење

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop