Ротациона четка за Viomi роботска правосмукалка V2 Pro / V3 / SE

Шифра: 363826

1190 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Количина
На залиха

Ротациона (главна) четка наменета за V2 / V2 Pro / V3 / SE роботски правосмукалки, компатибилна и со Xiaomi Vacuum-Mop Pro серија роботски правосмукалки.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Ротациона четка за Viomi роботска правосмукалка V2 Pro / V3 / SE

Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop