Метално ремче за Xiaomi Мi Band 7- сребрено

Шифра: 001030

1090 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Метално ремче компатибилно за фитнес тракерот Mi band 7 од нерѓосувачки челик

Количина
На залиха

Метално заменско ремче за Xiaomi Mi Smart Band 7 изработено од нерѓосувачки челик. Може лесно да се прилагоди според индивидуалните потреби.

Ќе ве убеди со својот елегантен дизајн и квалитет.

Технички податоци

Модел
Xiaomi Мi band 7
Боја
Сребрена

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Метално ремче за Xiaomi Мi Band 7- сребрено

Метално ремче компатибилно за фитнес тракерот Mi band 7 од нерѓосувачки челик

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop