JIMMY JV85 Безжична правосмукалка

Шифра: 372191

17990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Мотор 500W, моќност на вшмукување 185AW, LED дисплеј, HEPA-13 филтер, автономија 60 мин., Ергономски дизајн

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава од 1-2 дена | 2 години гаранција

Количина
Распродадено


JIMMY JV85 Безжична правосмукалка

Фантастичната безжична правосмукалка Jimmy JV85 е основната верзија на правосмукалката Jimmy JV85 Pro, која е совршена за чистење на сите површини на вашиот дом.

Иновативна и моќна безжична правосмукалка, опремена со дигитален мотор без четки со моќност од 500 W, што овозможува вшмукување моќност од 185 AW и висока ефикасност на вшмукување на сите видови површини, што обезбедува целосно, брзо и ефикасно чистење на целата куќа. Патентираниот систем за филтрација на циклонот „Хоризонтален циклон“ ја зголемува ефикасноста на филтрацијата и го продолжува животниот век на правосмукалките.

Опремена со филтер ХЕПА-13, кој ги фаќа и најмалите честички до 0,3 микрони. Со овие исклучителни технички карактеристики, модерниот и ергономски дизајн и практичната рачка ви овозможуваат да одржувате правилно држење на телото за време на употребата. Вградениот LED дисплеј ги обезбедува сите информации за правосмукалката во реално време, што ја олеснува организацијата за чистење. Вклучената 2500 mAh литиумска батерија со голем капацитет обезбедува долга автономија на вшмување.

Технички податоци

Бренд
jimmy
Димензии и тежина
670 × 293 × 210 mm
Пакет
1x црево, 1x валјак четка, 1x четка против грини, 1x 2in1четка за мебел, 1x адаптер, 1x станица за полнење, 1 x батерија
Гаранција
2 години

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

JIMMY JV85 Безжична правосмукалка

Мотор 500W, моќност на вшмукување 185AW, LED дисплеј, HEPA-13 филтер, автономија 60 мин., Ергономски дизајн

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава од 1-2 дена | 2 години гаранција

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop