• -5000 

JIMMY JV85 Pro Безжична правосмукалка - Виолетова

Шифра: 371162

24990 
19990 ден заштеди 5000  Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Мотор 550W, моќ на вшмукување 200AW, LED екран, филтер HEPA-13, автономија до 70 минути, различни додатоци во пакувањето

Испорака од магацин во Македонија | Брза и бесплатна достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Количина
На залиха

Xiaomi JIMMY JV85 Pro една од најмоќните и најиновативни безжични правосмукалки на пазарот.

Со вшмукувачка моќ од 200AW и дигитален мотор без четкици од 550W, овозможува целосно, брзо и ефикасно чистење на просторот. Составот од "Horizontal Cyclone" ја зголемува брзината на циркулирање на воздухот и ги отстранува можните препреки, ја зголемува ефикасноста на филтрацијата и го продолжува животниот век на самиот производ.

Опремена е со филтер HEPA-13, со чија помош може да елиминира и ситни честички со големина до 0,3 микрони. Xiaomi JIMMY JV85 Pro со себе носи и еден нов, иновативен дизајн кој овозможува да се достигнат и најтешките агли во просторијата, како на пример под мебелот.

Згора на тоа, модерниот и ергономски дизајн и практичната рачка овозможуваат правилно држење на правосмукалката за време на чистењето.

Вградениот LED екран ги дава сите информации во врска со правосмукалката во реално време, што е од голема помош при чистењето.

Литиумската батерија SONY 8 x 2500mAh пружа автономија при чистењето до 70 минути.

Технички податоци

Бренд
Jimmy
Модел
JV85 PRO
Боја
Виолетова
Моќ
Мотор: 550W, моќ на вшмукување: 25000Pa, Дигитален мотор: 100.000 вртежи /мин, Звук: 82dB
Напредни функции
Резервоар за прашина: 0,6 L Филтер: HEPA-13
Батерија
8x2500mAh, 28,8V литиумска батерија со врвни перформанси SONY / време на полнење 4-5 часа
Димензии и тежина
1.46кг
Пакет
1x црево на расклоп 1x главна моторизирана четка 1x валјак четка 1x четка за грини, 1x четка за тепих, 1x 2во1 додаток за чистење агли, 1x 2во1 додаток за мебел,1x мека четка, 1x црево, 1x адаптер, 1x база за полнење

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

JIMMY JV85 Pro Безжична правосмукалка - Виолетова

Мотор 550W, моќ на вшмукување 200AW, LED екран, филтер HEPA-13, автономија до 70 минути, различни додатоци во пакувањето

Испорака од магацин во Македонија | Брза и бесплатна достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop