Четка валјак за безжична правосмукалка Jimmy JV65

Шифра: 12345

1590 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Валјка четката е изработена од комбинација на меки и тврди влакна со цел поефикасно чистење на површините. Истата може да се користи за моделите Jimmy JV65, Jimmy JV63, JimmyJ V53, Jimmy JV85 Pro

Количина
На залиха

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Четка валјак за безжична правосмукалка Jimmy JV65

Валјка четката е изработена од комбинација на меки и тврди влакна со цел поефикасно чистење на површините. Истата може да се користи за моделите Jimmy JV65, Jimmy JV63, JimmyJ V53, Jimmy JV85 Pro

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop