Оригинален филтер HEPA за безжична правосмукалка Xiaomi Jimmy JV63

Шифра: 348954

1250 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

HEPA филтер компактибилен со Xiaomi Jimmy JV63

Количина
На залиха

Оригинален филтер HEPA за безжична правосмукалка Xiaomi Jimmy JV63

HEPA филтерот гарантира висока ефикасност при филтрацијата. Филтрира дури 99,9% од штетните честички присутни во домот.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Оригинален филтер HEPA за безжична правосмукалка Xiaomi Jimmy JV63

HEPA филтер компактибилен со Xiaomi Jimmy JV63

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop