Резервна крпа за робот Roborock Q7 Max+

Шифра: 001186

790 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Крпата е компатибилна со моделот Roborock Q7 Max+ и е изработена од микрофибер

Количина
На залиха

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Резервна крпа за робот Roborock Q7 Max+

Крпата е компатибилна со моделот Roborock Q7 Max+ и е изработена од микрофибер

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop