Резервна крпа за Roborock S5 Max

Шифра: 000480

1190 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Крпата е изработена од микрофибер и може да се користи и со моделите Roborock S50, S55, S6

Количина
На залиха

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Резервна крпа за Roborock S5 Max

Крпата е изработена од микрофибер и може да се користи и со моделите Roborock S50, S55, S6

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop