HEPA филтер за робот правосмукалка Roborock Q7 Max+

Шифра: 001181

990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Резервен филтер компатибилен со моделот Roborock Q7 Max+

Во пакувањето има 2 филтри

Количина
На залиха

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

HEPA филтер за робот правосмукалка Roborock Q7 Max+

Резервен филтер компатибилен со моделот Roborock Q7 Max+

Во пакувањето има 2 филтри

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop