Xiaomi Mijia безжичен одвртувач

Шифра: 000545

2890 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Безжичен одвртувач, 5Nm, батерија од 2000 mAh

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена 

Количина
На залиха

Xiaomi Mijia е безжичен одвртувач со ергономски дизајн и е создаден така да овозможи што поедноставно ракување со истиот и да ги поедностави секојдневните поправки и слично.

Со цел што полесно да ги извршува функциите, опремен е со магнетски мотор со јачина до 5Nm.

Батеријата е со капацитет од 2000mAh, а истата ќе ви овозможи одвртување до 180 шрафови. Исто така, опремен е со LED индикатор кој автоматски се вклучува кога ќе го притиснете копчето.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi Mijia безжичен одвртувач

Безжичен одвртувач, 5Nm, батерија од 2000 mAh

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена 

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop