Заменска вреќа за автоматско празнење на робот Roborock S7

Шифра: 001125

890 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Резервна вреќичка за  Roborock S7 | Лесна за користење

Количина
На залиха

Пакувањето содржи една вреќа која се вметнува во станицата за автоматско празнење

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Заменска вреќа за автоматско празнење на робот Roborock S7

Резервна вреќичка за  Roborock S7 | Лесна за користење

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop