Резервна крпа за 360 S9 Роботска правосмукалка - 2x

Шифра: 000301

790 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ
Количина
На залиха

Крпата е компатибилна со моделот S9 360, во пакет одат 2 парчиња.

Се препорачува редовно менување на потрошните материјали со цел да се задржи ефикасното чистење и да се продолжи времетраењето на самиот производ.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Резервна крпа за 360 S9 Роботска правосмукалка - 2x

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop