• -1000 

Xiaomi JIMMY JV53 - безжична правосмукалка Глобална верзија - розева

Шифра: 363814

11990 
10990 ден заштеди 1000  Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Повеќенаменска, моќност на вшмукување 2v1, 125AW и 20kPa, мотор 425W, автономија на смукање 45 минути, пакетот содржи повеќе четки

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Количина
Распродадено


Xiaomi JIMMY JV53 - безжична правосмукалка Глобална верзија - розева

Помоќна и поекономична од било кога! Ви го претставуваме новиот член на фамилијата JIMMY!

Благодарение на дигиталниот мотор од 100.000 вртежи во минута, безжичната правосмукалка JIMMY JV53 ја елиминира нечистотијата во домот која се наталожува секојдневно, згора на тоа ги елиминира влакната од домашните миленичиња, како и од каучи и кревети, гарантирајќи оптимална хигиена.

Содржи систем за филтрација кој благодарение на HEPA филтерот на 4 нивоа, чисти 99% од честичките со димензии над 0,3 микрони, во исто време го прочистува и издувниот воздух. Батеријата е со времетраење од 45 минути, со моќност од 425W, моќност на вшмукување од 20.000Pa и 125 Watt.

Нејзините димензии и тежина од само 1.5 кг ја прават лесно пренослива, додека пак иновативниот дизајн ја прави доста удобна и лесна за користењe дури и во најнепристапните места, како на пример зад санитарија, под креветот, под каучот, на горниот дел од мебелот кој често е тешко достапен.

Одличниот однос квалитет/ цена ја прави JIMMY JV53 една од најдобрите безжични правосмукалки присутни на пазарот.

Освен безжичната правосмукалка, пакувањето содржи и многу додатоци, како анти-грини четка за оние кои страдаат од алергии, моторизирана четка за под и теписи и уште многу други мали четки кои овозможуваат удобно и грижливо чистење.

Детали за производот:

Бренд: Xiaomi-Jimmy

Mодел: JV53

Моќност: 21.6V, 425W, 20kPa, 125AW

Функции: 100.000 вртежи во минута, HEPA филтер, резервоар 0.5 литри, 75DdB

Батерија: 10 X 2.5Ah / 54Wh

Пакет: 1x безжична правосмукалка JV53, анти-грини четка, четка за подови , четка за влакна, база за полнење, ЕУ приклучок, батерија, спроводна цевка, приклучок, адаптер, прирачник за користење

56149162-f71d-4e96-8607-2fe0f69a4a99.jpg8.jpg00

Технички податоци

Бренд
Xiaomi - Jimmy
Модел
JV53
Боја
Розева
Моќ
21.6V, 425W, 20kPa, 125AW
Функции
100.000 вртежи во минута, HEPA филтер, резервоар 0.5 литри, 75DdB
Батерија
10 X 2.5Ah / 54Wh
Пакет
1x безжична правосмукалка JV53, анти-грини четка, четка за подови , четка за влакна, база за полнење, ЕУ приклучок, батерија, спроводна цевка, приклучок, адаптер, прирачник за користење

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi JIMMY JV53 - безжична правосмукалка Глобална верзија - розева

Повеќенаменска, моќност на вшмукување 2v1, 125AW и 20kPa, мотор 425W, автономија на смукање 45 минути, пакетот содржи повеќе четки

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop