Xiaomi Mijia преносен батериски компресор - црн

Шифра: 361107

2790 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

LCD екран, 10.3 бари, 2000mAh литиумска батерија

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија | 1 година гаранција

Количина
Распродадено


Преносниот акумулаторски компресор на кој е прицврстено флексибилно црево и со притисок од 10.3 бари ќе осигура едноставно, брзо и ефикасно полнење на гуми, топки, автомобилски гуми, гуми од електричен тротинет и слично.

Опремен е со литиумска батерија од 2000mAh за брзо полнење. Компресор акумулаторот овозможува пумпање на 5 автомобилски гуми со само едно полнење. Потребни се само 6-10 минути за полнење на гуми.

За полесна управување и потполна евиденција, има и LCD екран а компресорот автоматски ќе се исклучи кога ќе го постигне поставеното ниво на воздух.

Предвиден е за поширока употреба а се карактеризира со нов модерен дизајн.

Технички податоци

Бренд
Xiaomi
Модел
Mijia MJCQB01QJ
Боја
Црна
Димензии и тежина
124 × 71 × 45,3 мм, 0,5кг
Гаранција
1 година

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi Mijia преносен батериски компресор - црн

LCD екран, 10.3 бари, 2000mAh литиумска батерија

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија | 1 година гаранција

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop